0603J1500360KQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J1500360KQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 36PF 150V C0G/NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: 0603J1500360KQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603J1500360KQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 36PF 150V C0G/NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 209896 pcs Φύλλο δεδομένων 0603J1500360KQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 150V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 36pF ±10% 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 36pF εφαρμογές General Purpose