0603J1000150JQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J1000150JQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 15PF 100V C0G/NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: 0603J1000150JQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603J1000150JQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 15PF 100V C0G/NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 194127 pcs Φύλλο δεδομένων 0603J1000150JQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Q, Low Loss
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 15pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 15pF εφαρμογές General Purpose