0603J0160333JDT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0160333JDT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.033UF 16V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: 0603J0160333JDT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603J0160333JDT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.033UF 16V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 220189 pcs Φύλλο δεδομένων 0603J0160333JDT.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 0.033µF εφαρμογές High Reliability