0603J0160332JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0160332JDR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3300PF 16V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: 0603J0160332JDR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
32000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603J0160332JDR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 3300PF 16V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 273588 pcs Φύλλο δεδομένων 0603J0160332JDR.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3300pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 3300pF εφαρμογές High Reliability