0603J0160272JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0160272JXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2700PF 16V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.0603J0160272JXR.pdf2.0603J0160272JXR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
32000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603J0160272JXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 2700PF 16V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 374327 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0603J0160272JXR.pdf2.0603J0160272JXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2700pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 2700pF εφαρμογές General Purpose