0603J0100821JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J0100821JXR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 820PF 10V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.0603J0100821JXR.pdf2.0603J0100821JXR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603J0100821JXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 820PF 10V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 444180 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0603J0100821JXR.pdf2.0603J0100821JXR.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.032" (0.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R (2R1)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 820pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 820pF εφαρμογές General Purpose