0505Y3001P10HQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505Y3001P10HQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1.1PF 300V C0G/NP0 0505
Φύλλα δεδομένων: 0505Y3001P10HQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0505Y3001P10HQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 1.1PF 300V C0G/NP0 0505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83066 pcs Φύλλο δεδομένων 0505Y3001P10HQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±0.05pF
Πάχος (Max) 0.050" (1.27mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0505 (1313 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.1pF ±0.05pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric)
χωρητικότητα 1.1pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive