0505Y2508P20DQT
Knowles SyferKnowles Syfer
0505Y2508P20DQT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 0505
Φύλλα δεδομένων: 0505Y2508P20DQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0505Y2508P20DQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 0505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 120013 pcs Φύλλο δεδομένων 0505Y2508P20DQT.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) 0.050" (1.27mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 (1B)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Σειρά FlexiCap™
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0505 (1313 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 8.2pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric)
χωρητικότητα 8.2pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive