RF0505X152K500KX057T
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
RF0505X152K500KX057T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles NOVACAP
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 50V BX 0505
Φύλλα δεδομένων: 1.RF0505X152K500KX057T.pdf2.RF0505X152K500KX057T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RF0505X152K500KX057T Κατασκευαστής Knowles NOVACAP
Περιγραφή CAP CER 1500PF 50V BX 0505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 85287 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RF0505X152K500KX057T.pdf2.RF0505X152K500KX057T.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.057" (1.45mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BX
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0505 (1313 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 0505 (1313 Metric) χωρητικότητα 1500pF