LS1812N222K302NX100TM
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
LS1812N222K302NX100TM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles NOVACAP
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2200PF 250VAC C0G 1812
Φύλλα δεδομένων: 1.LS1812N222K302NX100TM.pdf2.LS1812N222K302NX100TM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LS1812N222K302NX100TM Κατασκευαστής Knowles NOVACAP
Περιγραφή CAP CER 2200PF 250VAC C0G 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75550 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LS1812N222K302NX100TM.pdf2.LS1812N222K302NX100TM.pdf
Τάση - Ονομαστική 250VAC Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.065" (1.65mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα X2, Y3 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα 1763-1087-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
χωρητικότητα 2200pF εφαρμογές Safety