1825E394K101KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1825E394K101KHT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles NOVACAP
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.39UF 100V 1825
Φύλλα δεδομένων: 1.1825E394K101KHT.pdf2.1825E394K101KHT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1825E394K101KHT Κατασκευαστής Knowles NOVACAP
Περιγραφή CAP CER 0.39UF 100V 1825 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11577 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1825E394K101KHT.pdf2.1825E394K101KHT.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.080" (2.03mm) Συντελεστής θερμοκρασίας -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.180" L x 0.250" W (4.57mm x 6.35mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1825 (4564 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.39µF ±10% 100V Ceramic Capacitor 1825 (4564 Metric) χωρητικότητα 0.39µF