1808B473K501NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1808B473K501NT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles NOVACAP
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.047UF 500V X7R 1808
Φύλλα δεδομένων: 1.1808B473K501NT.pdf2.1808B473K501NT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1808B473K501NT Κατασκευαστής Knowles NOVACAP
Περιγραφή CAP CER 0.047UF 500V X7R 1808 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 100522 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1808B473K501NT.pdf2.1808B473K501NT.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.065" (1.65mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1808 (4520 Metric) Αλλα ονόματα 1763-1223-2
1808B473K501NT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) χωρητικότητα 0.047µF