1206N271K102NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
1206N271K102NT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles NOVACAP
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 270PF 1KV C0G/NP0 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.1206N271K102NT.pdf2.1206N271K102NT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206N271K102NT Κατασκευαστής Knowles NOVACAP
Περιγραφή CAP CER 270PF 1KV C0G/NP0 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 448327 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1206N271K102NT.pdf2.1206N271K102NT.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.064" (1.63mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 270pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 270pF