0805B104K500NT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805B104K500NT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles NOVACAP
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.0805B104K500NT.pdf2.0805B104K500NT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805B104K500NT Κατασκευαστής Knowles NOVACAP
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 272121 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0805B104K500NT.pdf2.0805B104K500NT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.054" (1.37mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 0805B104K500NT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 0.1µF