0201BN680J500NGT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0201BN680J500NGT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles NOVACAP
Περιγραφή προϊόντος MLCC 68PF 5% 50V 0201 COG NICKEL
Φύλλα δεδομένων: 0201BN680J500NGT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0201BN680J500NGT Κατασκευαστής Knowles NOVACAP
Περιγραφή MLCC 68PF 5% 50V 0201 COG NICKEL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68176 pcs Φύλλο δεδομένων 0201BN680J500NGT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.013" (0.33mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Gold Flash Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 68pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
χωρητικότητα 68pF εφαρμογές General Purpose