SC56-11SURKWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY 630NM RED 1DIG 0.56 TH
Φύλλα δεδομένων: SC56-11SURKWA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
280 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC56-11SURKWA
Αριθμός εξαρτήματος SC56-11SURKWA Κατασκευαστής Kingbright
Διαθέσιμη ποσότητα 91670 pcs Φύλλο δεδομένων SC56-11SURKWA.pdf
Μήκος κύματος - Peak 645nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.95V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.750" H x 0.500" W x 0.315" D (19.05mm x 12.70mm x 8.00mm) Σειρά -
Έκλυση ενέργειας (Max) 75mW Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 10-DIP (0.600", 15.24mm) Αριθμός χαρακτήρων 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 97mcd
οθόνη Τύπος 7-Segment Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.56" (14.22mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 1.95V 20mA 0.750" H x 0.500" W x 0.315" D (19.05mm x 12.70mm x 8.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm) Τρέχουσες - Test 20mA
κοινή Pin Common Cathode Χρώμα Red
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SC553ISKTRT
SC553ISKTRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG LIN POS ADJ 150MA SOT23-5
Σε απόθεμα: 4508 pcs
Κατεβάστε: SC553ISKTRT.pdf
RFQ
SC56-11SRWA
SC56-11SRWA
Περιγραφή: DISPLAY 0.56" SGL 640NM RED
Σε απόθεμα: 97964 pcs
Κατεβάστε: SC56-11SRWA.pdf
RFQ
SC56-21EWA
SC56-21EWA
Περιγραφή: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.56"
Κατεβάστε: SC56-21EWA.pdf
SC56-21GWA
SC56-21GWA
Περιγραφή: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.56"
Κατεβάστε: SC56-21GWA.pdf
SC56-11SYKWA
SC56-11SYKWA
Περιγραφή: DISPLAY 590NM YLW 1DIG 0.56 TH
Κατεβάστε: SC56-11SYKWA.pdf
SC56-21CGKWA
SC56-21CGKWA
Περιγραφή: DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.56 TH
Κατεβάστε: SC56-21CGKWA.pdf
Περιγραφή: DISPLAY 0.56" SGL 625NM RED
Κατεβάστε: SC56-11EWA.pdf
Κατεβάστε: SC56-11CGKWA.pdf
SC5554MVR132
SC5554MVR132
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: IC MCU 32BIT 2MB FLASH 416BGA
Κατεβάστε:
Περιγραφή: DISPLAY 0.56" SGL 568NM GRN
Κατεβάστε: SC56-11GWA.pdf
SC56-11YWA
SC56-11YWA
Περιγραφή: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.56"
Κατεβάστε: SC56-11YWA.pdf
Περιγραφή: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.56"
Κατεβάστε: SC56-21SRWA.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών