SC40-19SURKWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY 630NM RED 1DIG .4 TH
Φύλλα δεδομένων: SC40-19SURKWA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC40-19SURKWA
Αριθμός εξαρτήματος SC40-19SURKWA Κατασκευαστής Kingbright
Διαθέσιμη ποσότητα 7068 pcs Φύλλο δεδομένων SC40-19SURKWA.pdf
Μήκος κύματος - Peak 645nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.9V
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.803" H x 3.543" W x 0.591" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm) Σειρά -
Έκλυση ενέργειας (Max) 150mW Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 10-DIP (4.210", 107.00mm) Αριθμός χαρακτήρων 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 250mcd
οθόνη Τύπος 7-Segment Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 3.98" (101.20mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 3.9V 20mA 4.803" H x 3.543" W x 0.591" D (122.00mm x 90.00mm x 15.00mm) 10-DIP (4.210", 107.00mm) Τρέχουσες - Test 20mA
κοινή Pin Common Cathode Χρώμα Red
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SC4002ALM-6
SC4002ALM-6
Κατασκευαστές: Cynergy3
Περιγραφή: AMPLIFIER TRIP UNIVERSAL INPUT D
Σε απόθεμα: 373 pcs
Κατεβάστε: SC4002ALM-6.pdf
RFQ
SC401U
SC401U
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: CONTROLLER 4-WIRE USB RESISTIVE
Σε απόθεμα: 5594 pcs
Κατεβάστε: SC401U.pdf
RFQ
SC40-19YWA
SC40-19YWA
Περιγραφή: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 4.0"
Σε απόθεμα: 6713 pcs
Κατεβάστε: SC40-19YWA.pdf
SC40-19EWA
SC40-19EWA
Περιγραφή: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 4.0"
Κατεβάστε: SC40-19EWA.pdf
SC401BMLTRT
SC401BMLTRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG BUCK ADJ 15A SYNC 32MLPQ
Κατεβάστε: SC401BMLTRT.pdf
SC40-19SYKWA
SC40-19SYKWA
Περιγραφή: DISPLAY 590NM YLW 1DIG .4 TH
Κατεβάστε: SC40-19SYKWA.pdf
Κατεβάστε: SC40-18YWA.pdf
Κατεβάστε: SC40-18SYKWA.pdf
SC40-19CGKWA
SC40-19CGKWA
Περιγραφή: DISPLAY 570NM GRN 1DIG .4 TH
Κατεβάστε: SC40-19CGKWA.pdf
SC4000
SC4000
Κατασκευαστές: Cardinal Components
Περιγραφή: PROG SOCKET 5X7 SMD FOR PG-3100
Κατεβάστε:
SC40-19SRWA
SC40-19SRWA
Περιγραφή: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 4.0"
Κατεβάστε: SC40-19SRWA.pdf
SC40-19GWA
SC40-19GWA
Περιγραφή: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 4.0"
Κατεβάστε: SC40-19GWA.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών