SC39-12SURKWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY 630NM RED 1DIG .39 TH
Φύλλα δεδομένων: SC39-12SURKWA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
390 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC39-12SURKWA
Αριθμός εξαρτήματος SC39-12SURKWA Κατασκευαστής Kingbright
Διαθέσιμη ποσότητα 57510 pcs Φύλλο δεδομένων SC39-12SURKWA.pdf
Μήκος κύματος - Peak 645nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.95V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" H x 0.394" W x 0.276" D (13.00mm x 10.00mm x 7.00mm) Σειρά -
Έκλυση ενέργειας (Max) 75mW Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 10-DIP (0.300", 7.62mm) Αριθμός χαρακτήρων 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 46mcd
οθόνη Τύπος 7-Segment Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.39" (10.00mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 1.95V 20mA 0.512" H x 0.394" W x 0.276" D (13.00mm x 10.00mm x 7.00mm) 10-DIP (0.300", 7.62mm) Τρέχουσες - Test 20mA
κοινή Pin Common Cathode Χρώμα Red
Σχετικά προϊόντα
SC39-11SYKWA
SC39-11SYKWA
Περιγραφή: DISPLAY 590NM YLW 1DIG .39 TH
Σε απόθεμα: 65425 pcs
Κατεβάστε: SC39-11SYKWA.pdf
RFQ
SC3AS2A
SC3AS2A
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: BRIDGE RECT 18A 200V 2SMD
Σε απόθεμα: 88 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
SC39-12SRWA
SC39-12SRWA
Περιγραφή: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.39"
Σε απόθεμα: 68223 pcs
Κατεβάστε: SC39-12SRWA.pdf
SC393DR2G
SC393DR2G
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: IC COMPARATOR DUAL LV 8-SOIC
Κατεβάστε:
SC39-11YWA
SC39-11YWA
Περιγραφή: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.39"
Κατεβάστε: SC39-11YWA.pdf
Κατεβάστε: SC39-12SYKWA.pdf
Κατεβάστε: SC39-12YWA.pdf
SC39-12GWA
SC39-12GWA
Περιγραφή: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.39"
Κατεβάστε: SC39-12GWA.pdf
SC3AS15FF
SC3AS15FF
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: BRIDGE RECT 18A 150V 2SMD
Σε απόθεμα: 77 pcs
Κατεβάστε: SC3AS15FF.pdf
SC392-1
SC392-1
Κατασκευαστές: Grayhill, Inc.
Περιγραφή: WASHER
SC39-12CGKWA
SC39-12CGKWA
Περιγραφή: DISPLAY 570NM GRN 1DIG .39 TH
Κατεβάστε: SC39-12CGKWA.pdf
SC39-12EWA
SC39-12EWA
Περιγραφή: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.39"
Κατεβάστε: SC39-12EWA.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών