SC36-11SURKWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY 630NM RED 1DIG .36 TH
Φύλλα δεδομένων: SC36-11SURKWA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
360 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC36-11SURKWA
Αριθμός εξαρτήματος SC36-11SURKWA Κατασκευαστής Kingbright
Διαθέσιμη ποσότητα 64862 pcs Φύλλο δεδομένων SC36-11SURKWA.pdf
Μήκος κύματος - Peak 645nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.95V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.551" H x 0.295" W x 0.335" D (14.00mm x 7.50mm x 8.50mm) Σειρά -
Έκλυση ενέργειας (Max) 75mW Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 10-DIP (0.200", 5.08mm) Αριθμός χαρακτήρων 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 28mcd
οθόνη Τύπος 7-Segment Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.36" (9.14mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 1.95V 20mA 0.551" H x 0.295" W x 0.335" D (14.00mm x 7.50mm x 8.50mm) 10-DIP (0.200", 5.08mm) Τρέχουσες - Test 20mA
κοινή Pin Common Cathode Χρώμα Red
Σχετικά προϊόντα
SC36-11EWA
SC36-11EWA
Περιγραφή: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.36"
Σε απόθεμα: 111216 pcs
Κατεβάστε: SC36-11EWA.pdf
RFQ
SC37-20M20
SC37-20M20
Κατασκευαστές: Omron Automation & Safety
Περιγραφή: 20M SHIELDED CABLE WITH M8 F
Σε απόθεμα: 723 pcs
Κατεβάστε: SC37-20M20.pdf
RFQ
SC35VB80-G
SC35VB80-G
Κατασκευαστές: Comchip Technology
Περιγραφή: RECT BRIDGE GPP 800V 35A SCVB
Σε απόθεμα: 9327 pcs
Κατεβάστε: SC35VB80-G.pdf
SC37-5M05
SC37-5M05
Περιγραφή: 5M SHIELDED CABLE WITH M8 F
Σε απόθεμα: 986 pcs
Κατεβάστε: SC37-5M05.pdf
SC36-11CGKWA
SC36-11CGKWA
Περιγραφή: DISPLAY 570NM GRN 1DIG .36 TH
Κατεβάστε: SC36-11CGKWA.pdf
SC35VB160-G
SC35VB160-G
Περιγραφή: RECT BRIDGE GPP 1600V 35A SCVB
Κατεβάστε: SC35VB160-G.pdf
SC36-11YWA
SC36-11YWA
Περιγραφή: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.36"
Κατεβάστε: SC36-11YWA.pdf
SC36-11SYKWA
SC36-11SYKWA
Περιγραφή: DISPLAY 590NM YLW 1DIG .36 TH
Κατεβάστε: SC36-11SYKWA.pdf
SC37-10M10
SC37-10M10
Περιγραφή: 10M SHIELDED CABLE WITH M8 F
Σε απόθεμα: 748 pcs
Κατεβάστε: SC37-10M10.pdf
SC37-25M25
SC37-25M25
Περιγραφή: 25M SHIELDED CABLE WITH M8 F
Σε απόθεμα: 615 pcs
Κατεβάστε: SC37-25M25.pdf
SC36-11SRWA
SC36-11SRWA
Περιγραφή: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.36"
Κατεβάστε: SC36-11SRWA.pdf
SC36-11GWA
SC36-11GWA
Περιγραφή: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.36"
Κατεβάστε: SC36-11GWA.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών