SC03-12SURKWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY 630NM RED 1DIG 0.3 TH
Φύλλα δεδομένων: SC03-12SURKWA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
260 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC03-12SURKWA
Αριθμός εξαρτήματος SC03-12SURKWA Κατασκευαστής Kingbright
Διαθέσιμη ποσότητα 67109 pcs Φύλλο δεδομένων SC03-12SURKWA.pdf
Μήκος κύματος - Peak 645nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.95V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.750" H x 0.400" W x 0.240" D (19.06mm x 10.16mm x 6.10mm) Σειρά -
Έκλυση ενέργειας (Max) 75mW Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 14-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads Αριθμός χαρακτήρων 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση 67mcd
οθόνη Τύπος 7-Segment Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.30" (7.62mm)
Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 1.95V 20mA 0.750" H x 0.400" W x 0.240" D (19.06mm x 10.16mm x 6.10mm) 14-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads Τρέχουσες - Test 20mA
κοινή Pin Common Cathode Χρώμα Red
Σχετικά προϊόντα
SC03-12GWA
SC03-12GWA
Περιγραφή: DISPLAY 0.3" SGL 568NM GRN
Σε απόθεμα: 88331 pcs
Κατεβάστε: SC03-12GWA.pdf
RFQ
SC04-11CGKWA
SC04-11CGKWA
Περιγραφή: DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.4 TH
Σε απόθεμα: 69330 pcs
Κατεβάστε: SC04-11CGKWA.pdf
RFQ
SC03-12HDB
SC03-12HDB
Περιγραφή: DISPLAY 0.3" SGL 625NM RED
Κατεβάστε: SC03-12HDB.pdf
SC02S2412A
SC02S2412A
Κατασκευαστές: Delta Electronics
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 12V 2W
Κατεβάστε: SC02S2412A.pdf
SC03-12YWA
SC03-12YWA
Περιγραφή: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.3"
Κατεβάστε: SC03-12YWA.pdf
SC03301518
SC03301518
Κατασκευαστές: Skyworks Solutions, Inc.
Περιγραφή: CAP SILICON 33PF 20% SMD
Κατεβάστε: SC03301518.pdf
Περιγραφή: DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.3 TH
Κατεβάστε: SC03-12CGKWA.pdf
SC03-12SRWA
SC03-12SRWA
Περιγραφή: DISPLAY 0.3" SGL 640NM RED
Κατεβάστε: SC03-12SRWA.pdf
SC03-12EWA
SC03-12EWA
Κατεβάστε: SC03-12EWA.pdf
Περιγραφή: DISPLAY 0.4" SGL 568NM GRN
Κατεβάστε: SC04-11GWA.pdf
SC03-12SYKWA
SC03-12SYKWA
Περιγραφή: DISPLAY 590NM YLW 1DIG 0.3 TH
Κατεβάστε: SC03-12SYKWA.pdf
Περιγραφή: DISPLAY 0.4" SGL 625NM RED
Κατεβάστε: SC04-11EWA.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών