APHHS1005LSYCK/J3-PF
KingbrightKingbright
APHHS1005LSYCK/J3-PF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Kingbright
Περιγραφή προϊόντος LED YELLOW CLEAR 2SMD
Φύλλα δεδομένων: APHHS1005LSYCK/J3-PF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APHHS1005LSYCK/J3-PF Κατασκευαστής Kingbright
Διαθέσιμη ποσότητα 419816 pcs Φύλλο δεδομένων APHHS1005LSYCK/J3-PF.pdf
Μήκος κύματος - Peak 590nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 590nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.85V Οπτική γωνία 120°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2-SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 1.00mm L x 0.50mm W
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 754-2125-2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Αξιολόγηση 20mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Rectangle with Flat Top, 0.80mm x 0.50mm
φακός χρώμα Colorless Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος (Max) 0.60mm Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Yellow 590nm LED Indication - Discrete 1.85V 0402 (1005 Metric) Τρέχουσες - Test 2mA