APHB1608SYKSURKC
KingbrightKingbright
APHB1608SYKSURKC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Kingbright
Περιγραφή προϊόντος LED RED/YELLOW CLEAR 4SMD
Φύλλα δεδομένων: APHB1608SYKSURKC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APHB1608SYKSURKC Κατασκευαστής Kingbright
Διαθέσιμη ποσότητα 674516 pcs Φύλλο δεδομένων APHB1608SYKSURKC.pdf
Μήκος κύματος - Peak 645nm Red, 590nm Yellow Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 630nm Red, 590nm Yellow
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.95V Red, 2V Yellow Οπτική γωνία 130°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 1.60mm L x 0.80mm W
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 754-1855-2
APHB1608SYKSURKC-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Αξιολόγηση 90mcd Red, 150mcd Yellow Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm
φακός χρώμα Colorless Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος (Max) 0.65mm Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Red, Yellow 630nm Red, 590nm Yellow LED Indication - Discrete 1.95V Red, 2V Yellow 0603 (1608 Metric) Τρέχουσες - Test 20mA Red, 20mA Yellow