APG1608SURKC/T
KingbrightKingbright
APG1608SURKC/T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Kingbright
Περιγραφή προϊόντος LED RED CLEAR CHIP SMD
Φύλλα δεδομένων: APG1608SURKC/T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APG1608SURKC/T Κατασκευαστής Kingbright
Διαθέσιμη ποσότητα 1126979 pcs Φύλλο δεδομένων APG1608SURKC/T.pdf
Μήκος κύματος - Peak 645nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 630nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2V Οπτική γωνία 120°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Chip LED Μέγεθος / Διαστάσεις 1.60mm L x 0.80mm W
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 754-1359-2
APG1608SURKCT
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Αξιολόγηση 110mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
φακός χρώμα Colorless Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος (Max) 0.28mm Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Red 630nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric) Τρέχουσες - Test 20mA