ACDA56-51CGKWA
KingbrightKingbright
ACDA56-51CGKWA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Kingbright
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY 574NM GRN 1DIG 0.56" SMD
Φύλλα δεδομένων: ACDA56-51CGKWA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACDA56-51CGKWA Κατασκευαστής Kingbright
Περιγραφή DISPLAY 574NM GRN 1DIG 0.56" SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25903 pcs Φύλλο δεδομένων ACDA56-51CGKWA.pdf
Μήκος κύματος - Peak 574nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.1V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.669" H x 0.996" W x 0.094" D (17.00mm x 25.30mm x 2.40mm) Σειρά -
Έκλυση ενέργειας (Max) 75mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 12-SMD, No Lead Αλλα ονόματα 754-1617-2
ACDA5651CGKWA
Αριθμός χαρακτήρων 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Αξιολόγηση 26mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant οθόνη Τύπος 7-Segment
Ψήφιο / η Alpha Μέγεθος 0.56" (14.22mm) Λεπτομερής περιγραφή Character LED Display Module Green 7-Segment 2 Character Common Anode 2.1V 20mA 0.669" H x 0.996" W x 0.094" D (17.00mm x 25.30mm x 2.40mm) 12-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Test 20mA κοινή Pin Common Anode