AA3527ASES-50MAV
KingbrightKingbright
Kingbright
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED ORANGE CLEAR SMD
Φύλλα δεδομένων: AA3527ASES-50MAV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AA3527ASES-50MAV Κατασκευαστής Kingbright
Διαθέσιμη ποσότητα 347080 pcs Φύλλο δεδομένων AA3527ASES-50MAV.pdf
Μήκος κύματος - Peak 610nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 601nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2.1V Οπτική γωνία 120°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 3.20mm L x 2.70mm W
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, J-Lead τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Millicandela Αξιολόγηση 500mcd
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Διαφάνεια φακού Clear
Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top, 2.40mm φακός χρώμα Colorless
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος (Max) 2.15mm
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Orange 601nm LED Indication - Discrete 2.1V 4-SMD, J-Lead
Τρέχουσες - Test 50mA Διαμόρφωση Standard