OESL-75-3-7
Kilo InternationalKilo International
OESL-75-3-7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Kilo International
Περιγραφή προϊόντος KNOB KNURLED W/SKRT 0.236" METAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OESL-75-3-7
Αριθμός εξαρτήματος OESL-75-3-7 Κατασκευαστής Kilo International
Περιγραφή KNOB KNURLED W/SKRT 0.236" METAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13849 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος Knurled, Diamond Στυλ Cylindrical with Skirt
άξονα Μέγεθος 0.236" (6.00mm) Σειρά OES
Αλλα ονόματα 226-3118
OESL7537
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό Metal Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Δείκτης Line on Top
Ύψος 0.625" (15.88mm) Χαρακτηριστικά 6-32 Set Screw
Διάμετρος 0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt Χρώμα Clear Matte