VK103MK151R030P050
KEMETKEMET
VK103MK151R030P050 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 10NF 10A 38VDC
Φύλλα δεδομένων: VK103MK151R030P050.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VK103MK151R030P050 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή VARISTOR 10NF 10A 38VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 162985 pcs Φύλλο δεδομένων VK103MK151R030P050.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 47V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 37.6V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 56.4V Σειρά Automotive, AEC-Q200, VK
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Μέγιστη Volts DC 38V
Μέγιστη AC Volts 30V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 2.0J Λεπτομερής περιγραφή 47V 150A Varistor 1 Circuit Through Hole Radial
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 150A