VE2220K501R130
KEMETKEMET
VE2220K501R130 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 205V 500A 2220
Φύλλα δεδομένων: VE2220K501R130.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VE2220K501R130 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή VARISTOR 205V 500A 2220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85871 pcs Φύλλο δεδομένων VE2220K501R130.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 205V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 184.5V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 225.5V Σειρά Automotive, AEC-Q200, VE
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2220 (5750 Metric)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 170V
Μέγιστη AC Volts 130V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 7.4J Λεπτομερής περιγραφή 205V 500A Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 500A