VE0805K121R020
KEMETKEMET
VE0805K121R020 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 33V 120A 0805
Φύλλα δεδομένων: VE0805K121R020.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VE0805K121R020 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή VARISTOR 33V 120A 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 468041 pcs Φύλλο δεδομένων VE0805K121R020.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 33V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 29.7V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 36.3V Σειρά Automotive, AEC-Q200, VE
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα 399-13785-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 26V
Μέγιστη AC Volts 20V Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.40J
Λεπτομερής περιγραφή 33V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0805 (2012 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 120A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 290pF @ 1kHz