VC0603K300R017
KEMETKEMET
VC0603K300R017 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 27V 30A 0603
Φύλλα δεδομένων: VC0603K300R017.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
7000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VC0603K300R017 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή VARISTOR 27V 30A 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1468482 pcs Φύλλο δεδομένων VC0603K300R017.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 27V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 24.3V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 29.7V Σειρά Automotive, AEC-Q200, VC
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα 399-13751-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 22V
Μέγιστη AC Volts 17V Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.30J
Λεπτομερής περιγραφή 27V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0603 (1608 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 30A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 185pF @ 1kHz