VA0805K121R017
KEMETKEMET
VA0805K121R017 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 27V 120A 0805
Φύλλα δεδομένων: VA0805K121R017.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VA0805K121R017 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή VARISTOR 27V 120A 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 911825 pcs Φύλλο δεδομένων VA0805K121R017.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 27V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 24.3V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 29.7V Σειρά Automotive, AEC-Q200, VA
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Μέγιστη Volts DC 20V
Μέγιστη AC Volts 17V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 0.50J Λεπτομερής περιγραφή 27V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0805 (2012 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 120A