T591B475M035ATE2007280
KEMETKEMET
KEMET
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TA POLYMER AUTOMOTIVE SMD 4.
Φύλλα δεδομένων: T591B475M035ATE2007280.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T591B475M035ATE2007280 Κατασκευαστής KEMET
Διαθέσιμη ποσότητα 117867 pcs Φύλλο δεδομένων T591B475M035ATE2007280.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά KO-CAP® T591 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 72 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 200 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 35V 1411 (3528 Metric) 200 mOhm @ 100kHz
χωρητικότητα 4.7µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T591B336M006ATE080
T591B336M006ATE080
Περιγραφή: CAP TANT POLY 33UF 6.3V 3528
Σε απόθεμα: 183887 pcs
Κατεβάστε: T591B336M006ATE080.pdf
RFQ
T591B475M035ATE200
T591B475M035ATE200
Περιγραφή: CAP TANT POLY 4.7UF 35V 1411