T551B396K060AH
KEMETKEMET
T551B396K060AH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 39UF 60V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.T551B396K060AH.pdf2.T551B396K060AH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
44 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T551B396K060AH Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 39UF 60V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2976 pcs Φύλλο δεδομένων 1.T551B396K060AH.pdf2.T551B396K060AH.pdf
Τάση - Ονομαστική 60V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Σειρά T551 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 160 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 39µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 60V Axial, Can 160 mOhm χωρητικότητα 39µF