T551B256K050AH
KEMETKEMET
T551B256K050AH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 25UF 50V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.T551B256K050AH.pdf2.T551B256K050AH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
44 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T551B256K050AH Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 25UF 50V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2605 pcs Φύλλο δεδομένων 1.T551B256K050AH.pdf2.T551B256K050AH.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Σειρά T551 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 170 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 25µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 50V Axial, Can 170 mOhm χωρητικότητα 25µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T551B256M050AT
T551B256M050AT
Κατασκευαστές: KEMET
Σε απόθεμα: 1667 pcs
Κατεβάστε: T551B256M050AT.pdf
RFQ
T551B227K008AT
T551B227K008AT
Περιγραφή: CAP TANT POLY 220UF 8V AXIAL
Σε απόθεμα: 1770 pcs
Κατεβάστε: T551B227K008AT.pdf
RFQ
T551B256K050AH4251
T551B256K050AH4251