T550B706M015AT4250
KEMETKEMET
T550B706M015AT4250 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 70UF 15V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: T550B706M015AT4250.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T550B706M015AT4250 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 70UF 15V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2073 pcs Φύλλο δεδομένων T550B706M015AT4250.pdf
Τάση - Ονομαστική 15V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Σειρά T550 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 70µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 15V Axial χωρητικότητα 70µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T550B756K075AH4251
T550B756K075AH4251
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT POLY 75UF 75V AXIAL
Σε απόθεμα: 2240 pcs
Κατεβάστε: T550B756K075AH4251.pdf
RFQ
Σε απόθεμα: 2631 pcs
Κατεβάστε: T550B756K075AH0100.pdf
RFQ
T550B706M015AT
T550B706M015AT