T550B396M060AH
KEMETKEMET
T550B396M060AH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 39UF 60V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: T550B396M060AH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T550B396M060AH Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 39UF 60V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3419 pcs Φύλλο δεδομένων T550B396M060AH.pdf
Τάση - Ονομαστική 60V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Σειρά T550 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 399-11269 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 160 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 39µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 60V Axial 160 mOhm χωρητικότητα 39µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T550B396M060AT4250
T550B396M060AT4250
Κατασκευαστές: KEMET
Σε απόθεμα: 1933 pcs
Κατεβάστε: T550B396M060AT4250.pdf
RFQ
T550B396K060AH
T550B396K060AH
Σε απόθεμα: 2436 pcs
Κατεβάστε: T550B396K060AH.pdf
RFQ
T550B396M060AH4250
T550B396M060AH4250