T550B256K100AT4252
KEMETKEMET
T550B256K100AT4252 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: T550B256K100AT4252.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T550B256K100AT4252 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 25UF 100V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1559 pcs Φύλλο δεδομένων T550B256K100AT4252.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.279" Dia x 0.650" L (7.09mm x 16.51mm)
Σειρά T550 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 190 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 25µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 100V Axial 190 mOhm χωρητικότητα 25µF