T550B127K040AT4250
KEMETKEMET
T550B127K040AT4250 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 120UF 40V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: T550B127K040AT4250.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T550B127K040AT4250 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 120UF 40V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2148 pcs Φύλλο δεδομένων T550B127K040AT4250.pdf
Τάση - Ονομαστική 40V Τύπος Hermetically Sealed
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Σειρά T550 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 120 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 120µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 40V Axial 120 mOhm χωρητικότητα 120µF