T541X107K0CT8710
KEMETKEMET
T541X107K0CT8710 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TAN POLYMER COTS SMD 100UF 1
Φύλλα δεδομένων: T541X107K0CT8710.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T541X107K0CT8710 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TAN POLYMER COTS SMD 100UF 1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5994 pcs Φύλλο δεδομένων T541X107K0CT8710.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±10%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά KO-CAP® T541
Ακροαματικότητα COTS Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός X Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Χαρακτηριστικά High Reliability
Λεπτομερής περιγραφή 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) χωρητικότητα 100µF