T540D477M2R5BH8705
KEMETKEMET
T540D477M2R5BH8705 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Φύλλα δεδομένων: T540D477M2R5BH8705.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T540D477M2R5BH8705 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 8804 pcs Φύλλο δεδομένων T540D477M2R5BH8705.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.5V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά KO-CAP® T540 Ακροαματικότητα COTS
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Χαρακτηριστικά High Reliability ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 40 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz χωρητικότητα 470µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T540D477M2R5BH86057280
T540D477M2R5BH86057280
Κατασκευαστές: KEMET
Σε απόθεμα: 8627 pcs
Κατεβάστε: T540D477M2R5BH86057280.pdf
RFQ
T540D477M2R5BH8705WAFL
T540D477M2R5BH8705WAFL
Σε απόθεμα: 5990 pcs
Κατεβάστε: T540D477M2R5BH8705WAFL.pdf
RFQ
T540D477M2R5BH8605WAFL
T540D477M2R5BH8605WAFL
Κατεβάστε: T540D477M2R5BH8605WAFL.pdf
T540D477M2R5CH85057280
T540D477M2R5CH85057280
Κατεβάστε: T540D477M2R5CH85057280.pdf
T540D477M2R5BH87057280
T540D477M2R5BH87057280
Κατεβάστε: T540D477M2R5BH87057280.pdf
T540D477M2R5BH87057610
T540D477M2R5BH87057610