T540D477M003DH8705
KEMETKEMET
T540D477M003DH8705 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 470UF 3V 2917
Φύλλα δεδομένων: T540D477M003DH8705.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T540D477M003DH8705 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 470UF 3V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7653 pcs Φύλλο δεδομένων T540D477M003DH8705.pdf
Τάση - Ονομαστική 3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά KO-CAP® T540 Ακροαματικότητα COTS
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Χαρακτηριστικά High Reliability ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 40 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 3V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz χωρητικότητα 470µF
Σχετικά προϊόντα
T540D477M004AH8510
T540D477M004AH8510
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Σε απόθεμα: 9818 pcs
Κατεβάστε: T540D477M004AH8510.pdf
RFQ
T540D477M003DH87057280
T540D477M003DH87057280
Σε απόθεμα: 6525 pcs
Κατεβάστε: T540D477M003DH87057280.pdf
RFQ
T540D477M003DH87057610
T540D477M003DH87057610