T540D226M025AH8705
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TAN POLYMER COTS SMD 22UF 20
Φύλλα δεδομένων: T540D226M025AH8705.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T540D226M025AH8705 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TAN POLYMER COTS SMD 22UF 20 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7699 pcs Φύλλο δεδομένων T540D226M025AH8705.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά KO-CAP® T540 Ακροαματικότητα COTS
Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Χαρακτηριστικά High Reliability ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 100 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 22µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm @ 100kHz χωρητικότητα 22µF