T540D156K0AT8510
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TAN POLYMER COTS SMD 15UF 10
Φύλλα δεδομένων: T540D156K0AT8510.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T540D156K0AT8510 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TAN POLYMER COTS SMD 15UF 10 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 10599 pcs Φύλλο δεδομένων T540D156K0AT8510.pdf
Τύπος Molded Ανοχή ±10%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά KO-CAP® T540
Ακροαματικότητα COTS Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά High Reliability
Λεπτομερής περιγραφή 15µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) χωρητικότητα 15µF