T540B686K004AH87107610
KEMETKEMET
T540B686K004AH87107610 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 68UF 4V 1411
Φύλλα δεδομένων: T540B686K004AH87107610.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T540B686K004AH87107610 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 68UF 4V 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 9628 pcs Φύλλο δεδομένων T540B686K004AH87107610.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά KO-CAP® T540 Ακροαματικότητα COTS
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά High Reliability ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 80 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz χωρητικότητα 68µF