T540B226M010DH8510
KEMETKEMET
T540B226M010DH8510 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 22UF 10V 1411
Φύλλα δεδομένων: T540B226M010DH8510.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T540B226M010DH8510 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 22UF 10V 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11770 pcs Φύλλο δεδομένων T540B226M010DH8510.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά KO-CAP® T540 Ακροαματικότητα COTS
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά High Reliability ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 80 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 22µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz χωρητικότητα 22µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T540B226M010CH87107280
T540B226M010CH87107280
Κατασκευαστές: KEMET
Σε απόθεμα: 9137 pcs
Κατεβάστε: T540B226M010CH87107280.pdf
RFQ
T540B226M010DH8510WAFL
T540B226M010DH8510WAFL
Κατεβάστε: T540B226M010DH8510WAFL.pdf
RFQ
Κατεβάστε: T540B226M010CH86107610.pdf
T540B226M010DH85107610
T540B226M010DH85107610
Κατεβάστε: T540B226M010DH85107610.pdf
T540B226M010DH86107280
T540B226M010DH86107280
Κατεβάστε: T540B226M010DH86107280.pdf
T540B226M010DH85107280
T540B226M010DH85107280