T530Y108M2R5ATE006
KEMETKEMET
KEMET
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917
Φύλλα δεδομένων: 1.T530Y108M2R5ATE006.pdf2.T530Y108M2R5ATE006.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T530Y108M2R5ATE006 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20701 pcs Φύλλο δεδομένων 1.T530Y108M2R5ATE006.pdf2.T530Y108M2R5ATE006.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.5V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά KO-CAP® T530 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 399-18685-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός Y
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 6 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 1000µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 6 mOhm @ 100kHz χωρητικότητα 1000µF