T525D687M2R5ATE0257280
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 680UF 2.5V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.T525D687M2R5ATE0257280.pdf2.T525D687M2R5ATE0257280.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T525D687M2R5ATE0257280 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 680UF 2.5V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 2.5V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά KO-CAP® T525 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 25 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm @ 100kHz
χωρητικότητα 680µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T525T336M008ATE080
T525T336M008ATE080
Περιγραφή: CAP TANT POLY 33UF 8V 3528
Σε απόθεμα: 117565 pcs
Κατεβάστε: T525T336M008ATE080.pdf
RFQ
T525D687M003ATE025
T525D687M003ATE025
Περιγραφή: CAP TANT POLY 680UF 3V 2917
Κατεβάστε: T525D687M003ATE025.pdf
RFQ
T525D687M2R5ATE025
T525D687M2R5ATE025
Περιγραφή: CAP TANT POLY 680UF 2.5V 2917