T521X337M016ATE025
KEMETKEMET
T521X337M016ATE025 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANTALUM 330UF 16V 2917
Φύλλα δεδομένων: T521X337M016ATE025.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T521X337M016ATE025 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANTALUM 330UF 16V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22853 pcs Φύλλο δεδομένων T521X337M016ATE025.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά KO-CAP® T521 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Αλλα ονόματα 399-9790-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός X
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 25 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm @ 100kHz χωρητικότητα 330µF