T521D336M025ATE0407280
KEMETKEMET
T521D336M025ATE0407280 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 33UF 25V 7343
Φύλλα δεδομένων: T521D336M025ATE0407280.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T521D336M025ATE0407280 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 33UF 25V 7343 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 18455 pcs Φύλλο δεδομένων T521D336M025ATE0407280.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Σειρά KO-CAP® T521 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός D Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 40 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz
χωρητικότητα 33µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T521D336M025AHE040
T521D336M025AHE040
Κατασκευαστές: KEMET
Σε απόθεμα: 37149 pcs
Κατεβάστε: T521D336M025AHE040.pdf
RFQ
T521D336M025ATE060
T521D336M025ATE060
Περιγραφή: CAP TANTALUM 33UF 25V 2917
Κατεβάστε: T521D336M025ATE060.pdf
RFQ
T521D336M025ATE040
T521D336M025ATE040