T521B155M063ATE200
KEMETKEMET
T521B155M063ATE200 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 1.5UF 63V 1411
Φύλλα δεδομένων: T521B155M063ATE200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος T521B155M063ATE200 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 1.5UF 63V 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 94138 pcs Φύλλο δεδομένων T521B155M063ATE200.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Σειρά KO-CAP® T521 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 1411 (3528 Metric)
Αλλα ονόματα 399-14106-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 39 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός B
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 100 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 63V 1411 (3528 Metric) 100 mOhm @ 100kHz χωρητικότητα 1.5µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
T521B156M025ATE100
T521B156M025ATE100
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP TANT POLY 15UF 25V SMD
Σε απόθεμα: 5386 pcs
Κατεβάστε: T521B156M025ATE100.pdf
RFQ
T521B155M050ATE2007280
T521B155M050ATE2007280
Περιγραφή: CAP TANT POLY 1.5UF 50V 1411
Κατεβάστε: T521B155M050ATE2007280.pdf
RFQ
T521B155M063ATE2007280
T521B155M063ATE2007280